Hogwartalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze

Go down 
AutorWiadomość
Taurys Laurinaitis

Taurys Laurinaitis


Liczba postów : 686

Skąd : Warszawa

Motto : Vilką mini, vilkas čia.


Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze Empty
PisanieTemat: Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze   Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze I_icon_minitimeWto Sie 28, 2012 2:54 pm

Pierwsza noc w Hogwarcie zawsze była i będzie niezwykłą. Tego roku w zamku, nie wiadomo póki co z jakiego powodu, pojawiły się fruwające klucze (dobrze wam znane z pierwszej cześci książki). Niepokorne fruwajki rozpleniły się po całym zamku, jednak są bardzo sprytne jak na zwykłe zaczarowane przedmioty - nie tak łatwo je odnaleźć.
Klucze te nie są kluczami samymi w sobie, aby tylko zwyczajnie być. Każdy klucz coś otwiera, a co - tego się na razie nie dowiecie. W każdym razie, na rączce każdego z nich wyryta jest pewna liczba, która oznacza ilość diamencików, jakie mogą zostać dodane dla każdego domu. Wszystko zależy od tego czy jakiś klucz znajdziecie (a o tym zadecyduje Mistrz Gry w najmniej spodziewanym dla was momencie, więc nie piszcie mi takich sytuacji, że sami sobie postanowiliście znaleźć klucz - co to, to nie!).


TWOJE ZADANIE:
Jeśli znajdziesz fruwający klucz, musisz go złapać i zatrzymać. Pilnuj go, aby ci nie uciekł! Podczas kolejnego wydarzenia, będziesz nim mógł otworzyć to, co każdy z nich otwiera. Póki co, jeszcze nie wiesz co to będzie.
Powrót do góry Go down
Taurys Laurinaitis

Taurys Laurinaitis


Liczba postów : 686

Skąd : Warszawa

Motto : Vilką mini, vilkas čia.


Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze Empty
PisanieTemat: Re: Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze   Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze I_icon_minitimeNie Lis 25, 2012 7:11 pm

Myślę, że już spokojnie mogę zakończyć to wydarzenie.
Powrót do góry Go down
 
Wydarzenie 1 - Fruwające Klucze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hogwartalia :: Forum Organizacyjne :: -
Skocz do: